Başlangıç > Ezel > Ezel 5.Bölüm izle

Ezel 5.Bölüm izle

Ezel 5.Bölüm izle Tek parça
Ali’nin kafasında Ezel ile ilgili soru işretleri giderek büyümektedir.
Eyşan oteller arası yapılacak bir yarışma için heyecan içindedir. Alışveriş yapmaya gider. Kamil, Ezel’e Eyşan’ın olduğu yeri haber vermiştir.
Ali araştırmasına Kamil’le başlar. Boşandığı karısından Kamil’le ilgili bilgi almayı başarır. Bilgiler arasında geçen Ezel ismi Ali için sürpriz olmaz.
Eyşan alışveriş yaptığı mağazada Ezel’le karşılaşır. Ezel, Bahar’a alacağı hediye için Eyşan’dan yardım ister.
Meliha Hanım ve Mert sohbet ederlerken konu Ezel’e gelir. Meliha Hanım, Ezel’le ilgili sorular sorar.
Ezel eve geldiğinde evde Ramiz’i bulur. Ramiz önsezileriyle Ezel’i düşmanlarına karşı uyarır.
Ezel evden çıktığında onu Ali beklemektedir.
Ezel’i alır ve bir oyun salonuna götürür. Ali salonda bir fırsatını bulur ve Kamil’i geçmişiyle yüzleştirir. Ali’den geçmişinin sırlarını duymak Kamil’e ağır gelir.
İstanbul 2006
Kamil ailesini ve hayatını hiçe sayıp alkol ve kumarın batağındadır. Son oynadığı oyunda Ezel de masadadır, onun uyarılarına rağmen her şeyini kaybeder. Tabancasıyla hayatına son vereceği esnada yanına Ezel gelir.

İstanbul 2009
Eyşan oteller arası yarışmayı kazanır. Müjdeyi vermek ve kutlama yapmak için Cengiz’i arar. Ancak Eyşan’ın planı Cengiz’in kumar hırsı yüzünden iptal olur. Bu konuşmaya kulak misafiri olan Ezel yeni bir plan yapar.

Ezel akşamki buluşma için Bahar’ı almaya gelir. Eyşan’ı da davet eder. Gittikleri yer Eyşan için kötü bir sürpriz olur. Ömer’le gittikleri yerdir burası. Eyşan maziye dalar.
Masada yapılan sohbet tuzak sorular ve geçmişi ele veren cevaplarla doludur. Eyşan Cengiz’den mesaj geldiği yalanıyla davetten ayrılır. Takside ağlayarak Ömer ismini sayıklar.
Ali’nin bu seferki avı Şebnem’dir. Onu evine giderken sıkıştırır ve Ezel’le ilgili vereceği bilgiler karşılığında ona yüklü bir para teklifi yapar. Şebnem’in kötü geçmişini yüzüne vurur.
İstanbul 2006
Şebnem dolandırıcı sevgilisinin planında piyon görevindedir. Dolandırılacak adamlar arasında Ezel de vardır. Ezel planın farkına varır ve gidişatı değiştirir. Şebnem o gün Ezel sayesinde kurtulur.

İstanbul 2009
Meliha Hanım inanmasa da Ömer’in mezarına gider. Tesadüfen Eyşan da oradadır.
Ali’nin Şebnem’e verdiği adrese giden kişi Ezel olur. Ali ve Ezel arasında kıyasıya bir söz kavgası geçer. Ezel’in Ali’nin geçmişini deşifre etmesi Ali’nin Ezel’e olan merakını ve öfkesini daha da artırır.
Ezel, Bahar’ın kahvaltı daveti için Cengiz veEyşan’ın evine gider.
Eyşan mezarlıkta Meliha Hanım’dan af diler. Onu oğlunu görmesi için evine davet eder.
Eyşan eve misafirleriyle gelir. Meliha Hanım’ı Ezel’le tanıştırırlar. Meliha Hanım, Ezel’in yanına gider, ona sarılır ve kulağına Ömer diye fısıldar. Ezel çok zor durumda kalır ancak Ömer olduğunu inkar eder. Meliha Hanım hızla oradan ayrılır.
Tevfik, Ali’nin emriyle Ezel’le ilgili araştırmasına devam eder. Dosyada yazılı olan önemli bir adrese gider. Burası onun için büyük bir sürpriz olur.

İstanbul 2006
Tevfik hapishaneden çıkar. Onu hayata yeniden kazandırmak için bekleyen kişi Ezel’dir.

İstanbul 2009
Tevfik’in geldiği yer Mümtaz Bey’in atölyesidir. Tevfik atölyeye girip Mümtaz Bey’in elini öper.

Meliha Hanım kendisini odaya kilitler. Hayal kırıklığı içinde ağlarken cebinden çıkan yüzük ona Ömer’le ilgili hislerinde haksız olmadığını kanıtlar.

|

//Dialog MsgAd clicksor_enable_MsgDialog = true; //default pop-under house ad url clicksor_enable_pop = true; clicksor_frequencyCap = 1; durl = ”; //default banner house ad url clicksor_default_url = ”; clicksor_banner_border = ”; clicksor_banner_ad_bg = ”; clicksor_banner_link_color = ”; clicksor_banner_text_color = ”; clicksor_banner_text_banner = false; clicksor_banner_image_banner = true; clicksor_layer_border_color = ”; clicksor_layer_ad_bg = ”; clicksor_layer_ad_link_color = ”; clicksor_layer_ad_text_color = ”; clicksor_text_link_bg = ”; clicksor_text_link_color = ”; clicksor_enable_text_link = true;

Kategoriler:Ezel
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: